logo
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Bluetooth Programı

Bluetooth Programı

Hemen İndir
Windows Tümü - 140.0 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
10.0.489.0
Boyut:
140.0 Mb
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
IVT Corporation
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Çokİndir Masaüstü Programları
Fatih Kalem
Akıllı Tahta Programı
Microsoft Word
Ücretsiz Word Programı
Sanal Klavye Programı
Türkçe Sanal Klavye Programı
Yasin Suresi
Yasin-i Şerif indir
Snapseed PC
Android ve iOS için Fotoğraf Efekt Uygulaması
Heka imece
Mouse ve Klavye Hareketlerini Kayıt Programı

BlueSoleil

BlueSoleil, bilgisayarlar için geliştirilmekte olan profesyonel bir bluetooth programı. Bluetooth ve Wireless özelliği olan cihazları bilgisayardan kontrol etmeye ve yönetmeye olanak sağlar. Kullanımı kolay olan program yardımıyla etrafınızda bulunmakta olan Bluetooth cihazlarıyla kolaylıkla bilgisayarınıza veri aktarımı yapabilirsiniz.

Tüm bluetooth aygıtlarını sorunsuz olarak tanır. Bilgisayarınıza bir bluetooth sürücüsü kurarak, Bluetooth kullanmakta olan diğer cihazlarınızla kolayca dosya alışverişi yapabilirsiniz. Özellikle cep telefonunuzla ilgili işlemleri kablo ile uğraşmadan Bluesoleil ile bir kaç dakika içerisinde halledebilirsiniz. BlueSoleil indir, bilgisayarınız için bluetooth görevi yapabilmektedir. bilgisayarınızda bluetooth cihazı olsun veya olmasın bu programı bilgisayarınıza yükleyerek dosya, mp3, video'larınızı telefonunuzdan bilgisayara veya bilgisayardan telefona gönderip alabilirsiniz. MP3 çalar, Ipod, cep telefonu gibi mobil cihazlara müzik , film, resim gibi dosyaları kablosuz olarak yükleyebilir ve bu dosyaları yönetebilirsiniz.

Bluesoleil ile cep telefonunuzdaki mesajları ve adres defterinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz. Kısacası bilgisayar ve mobil cihaz sahibi her kullanıcının sahip olması gereken ender programlardan birisidir.

Özellikleri:
- Pek çok donanım ile bağlantı kurabilirsiniz.
- Pc Suite ile de uyumludur.
- Ücretsiz sürümde 5.0 MB veri gönderim kısıtlaması vardır.

Bluetooth ve wireless özellikli cihazları kontrolrolünde güçlük çekiyorsanız, bilgisayarınız ile cihazlar arasında iletişim yapamıyorsanız mutlaka bu programı kullanmalısınız.

Son güncelleme: 28 Kasım 2019, Perşembe

BlueSoleil, bilgisayar ve diğer cihazlar arasında bluetooth aracılığıyla dosya transferi yapabilen bir bluetooth programı.

Bluetooth Programı indir
Bluetooth Programı indirme sayfasına ait görsel
Bluetooth Programı oyun, program indirme görseli