logo
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Ana Sayfa ›› Masaüstü Programları ›› BlueStacks - Android Oyunlarını Bilgisayarda Çalıştırma
BlueStacks

BlueStacks

Hemen İndir
Windows Tümü - 457.0 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 3.89/5
  • 3
  • 4
  • 5
3.89 / 5 - 84 kullanıcı katıldı
Sürüm:
4.90.0.1046
Boyut:
457.0 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Bluestacks
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Çokİndir Masaüstü Programları
Fatih Kalem
Akıllı Tahta Programı
Antropi Teach
Fatih Projesi Akıllı Tahta Programı
Picture Manager
Microsoft Office Picture Manager
Yasin Suresi
Yasin-i Şerif indir
Sanal Klavye Programı
Türkçe Sanal Klavye Programı
Readon TV
Televizyon İzleme Programı
Windroy
Android Uygulama ve Oyunlarını Bilgisayarda Çalıştırma Programı
Andy
Bilgisayar PC Android Çalıştırma Programı
MEmu
Android Oyunları Bilgisayarda Oynama
BlueStacks
Muhammed
Son güncelleme: 07 Haziran 2019, Cuma

Android Oyunlarını Bilgisayarda Çalıştırma

BlueStacks bilgisayarda Android kullanmak için gerekli program indir. Bilgisayar üzerinde uygulama ve oyunları çalıştırabileceğiniz BlueStacks, ücretsiz bir programdır.

BlueStacks, Android uygulama ve oyunları bilgisayarda çalıştırmak için kullanabileceğiniz en iyi emülatörler programlarından bir tanesidir. Android uygulama ve oyunları Windows bilgisayarda kullanma ve çalıştırma android apk bilgisayarda çalıştırma programı.

Belli bir süre sonra mobil cihaz üzerinde oyunların oynanması ya da uygulamaların kullanması sizin için zorlaşıyor ve daha büyük ekranlarda daha eğlenceli bir şekilde uygulamalardan faydalanmak istiyorsanız, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde Android oyunları oynamak ya da Android uygulamalarını çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android için bilgisayarda çalıştırma uygulaması. BlueStacks 3 ile App ile birlikte android oyunları bilgisayarda oynama, pc de açma programı, bilgisayara android kurma en kolay yolu.

Bilgisayarda Android oyunlarını oynamak veya bilgisayarda android uygulamaları çalıştırma mı istiyorsunuz? Hiç tereddüt etmeden indirebileceğiniz uygulamalardan bir tanesidir. Android uygulamalarınızı ve oyunlarınızı BlueStacks ile Windows işletim sisteminde çalıştırabilirsiniz. Benimde sıklıkla kullanmış olduğum şu ana kadar en iyi Android oyun ve uygulamaları bilgisayarda çalıştırma programları arasında yerini almalta olan BlueStacks uygulamasını bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirip Android uygulama ve oyunlarını bilgisayarınızda çalıştırabilirsiniz.

Android mobil cihazlarda beğendiğiniz uygulamaları bilgisayarınızda çalıştırabilir, dilersenizdde Android Play store (market) üzerinden uygulama veya oyun indirebilirsiniz. Uygulamanın en güzel yanlarından biri Google Play Store üzerinden oyun ve uygulamaları tablete indirir gibi bilgisayarınıza indirmenize izin vermesidir. BlueStacks gezginler tarzı bir pencere üzerinden Android Uygulama ve Oyunları Windows PC bilgisayarda çalıştırabilirsiniz. Android oyunlarını bilgisayarda oynamak ve Android uygulamalarını bilgisayarda çalıştırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. BlueStacks ile Angy birds, Clash of Clans, Clash Royale, Facebook vb. pek çok Android oyun ve uygulamayı Windows bilgisayarınızda tam ekran olarak çalıştırmanıza izin veriyor. Bilgisayarda Android kullanma isteyen tüm kullanıcılarımıza kurulumu ve kullanımı çok kolay olan BlueStacks adlı programı denemelerini öneririm.


Özellikleri:
- Android oyunlarını bilgisayarda oynayabilme,
- Android uygulamalarını bilgisayarda çalıştırma,
- Android oyun ve uygulamalardan ekran görüntüsü alma,
- Birden fazla oyun veya uygulama çalıştırabilme (Windows gibi)
- Google play store üzerindeki tüm oyun ve uygulamaları indirip kullanabilme.

Not: Bazı sistemlerde BlueStacks yazılımını kullanabilmek için Microsoft .NET Framework paketinin de bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir.

BlueStacks indir
BlueStacks indirme sayfasına ait görsel
BlueStacks oyun, program indirme görseli