logo
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Cokindir ›› Oyunlar ›› Bora - Yerli ve Milli MMOFPS
Bora

Bora

Hemen İndir
Windows Tümü -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 3.50/5
  • 3
  • 4
  • 5
3.50 / 5 - 2 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Marvy Games
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Çokİndir Oyunlar
PUBG Mobile PC
Bilgisayara Ücretsiz PUBG İndir - Oynama Emülatöru
Tavla
İnternetsiz Tavla Oyunu
GTA Kurtlar Vadisi
GTA Vice City Oyunu için Kurtlar Vadisi Modu
Volfied
Eski Bilgisayar Oyunları
PES 2013 Türkiye Ligi Yaması
Spor Toto Süper Lig 2017 2018 Yaması
Subway Surfers Pc
Bilgisayar için Koşu Oyunu
20 Adet Flash Oyun Paketi
Küçük Oyunlar Paketi Flash Oyunlar
Euro Truck Simulator 2
Tır ve Kamyon Sürme Oyunu

Yerli ve Milli MMOFPS

Bora: Efsane Doğuyor, tamamen Türkçe içerikten oluşan bir MMOFPS oyunudur. Tamamen yerli ve milli olarak piyasa sürülecek olan BORA: EFSANE DOĞUYOR oyunu için geri sayımlar başladı.

BORA adını taşıyan seçkin askerlerden oluşan özel Türk birlikleri ile düşman ülkelerin paralı askerlerinden oluşan G.A.B (Gizli Ajan Birliği) arasındaki mücadeleyi konu alan oyunda Türkiye'nin savunma sanayiinde gelişmesini durdurmak için kurulan planlara karşı verilen mücadelede yer alıyorsunuz.

BORA: EFSANE DOĞUYOR oyunun çıkış tarihi henüz belli değil ancak önümüzdeki aylarda çıkacağı tahmin ediliyor. Geçtiğimiz haftalarda oyuna Kayıt işlemleri başlamıştır. Kayıt olmak için buraya tıklayarak web sitede çıkan "Kayıt Ol" butonuna tıklayıp Whatssap veya Telegram üzerinden kayıt olabilirsiniz. Oyuna sadece telefon numarası üzerinden kayıt olunmasının nedeni daha güvenli olması ve her oyuncunun tek bir hesaba sahip olması istendiğinden dolayıdır.

Oyunun Hikayesi;

Türkiye, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin dışa bağımlılığını azaltmak için milli savunma sanayinde gösterdiği büyük yükselişle söz hakkına sahip olmaya başladığında, diğer devletlere verdiği mesaj fazlasıyla açıktı:

"Bensiz kart dağıtamazsınız"

Verilen mesajdaki meydan okumanın büyüklüğünü damarlarında hisseden batılı devletler, en büyük stratejilerini, en değerli kozlarını sahaya sürerek uyguladı. Adına G.A.B (Gizli Ajan Birliği) dedikleri bu oluşumun öncelikli hedefi, savunma sanayinde büyük başarılara imza atmış Türk mühendislerdi.

Takvimler 2006'yı gösterdiğinde, G.A.B Türkiye'de düzenlediği operasyonla savunma sanayinin başarılı mühendislerine gözdağını verdiğini düşünse de, Türkiye tam gaz yerlileşme politikasına devam ediyordu. Aradan geçen onca yıldan sonra G.A.B'ın inzivaya çekildiğini düşünenler; son milli üretimlerden biri olan Bora-12 keskin nişancı tüfeğinin testlerinde görevli mühendislerden birinin takip edildiğini bildirmesiyle en dehşetli yanılgıyı yaşadılar.

Önlem alınmalı, gerekirse karşılık verilmeliydi ve bunun için tarihin derinliklerinde kurulmuş, asırlardır en korkusuz, en becerikli savaşçıları barındıran güzide birlik ortaya çıkmalıydı.

Tesadüf o ki birliğin ismi bu büyük çarpışmanın fitilini ateşleyen üretimle aynıydı. Fırtına öncesi sessizlik sona ermişti ve BORA, yeni bir fırtına için artık hazırlığını tamamlamıştı.


Bu güzel oyuna kayıt olmak için buraya tıklayın.

Son güncelleme: 05 Ekim 2019, Cumartesi

BORA: EFSANE DOĞUYOR oyunu, tamamen yerli ve milli olarak piyasa sürülecek devasa çok oyunculu çevrim içi birinci şahıs gözünden oynanan oyun.

Bora indir
Bora indirme sayfasına ait görsel
Bora oyun, program indirme görseli