logo
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Cokindir ›› Oyunlar ›› Cheat Engine - Oyun Hile Programı PC
Cheat Engine

Cheat Engine

Hemen İndir
Windows Tümü - 14.00 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 3.73/5
  • 3
  • 4
  • 5
3.73 / 5 - 33 kullanıcı katıldı
Sürüm:
7.0
Boyut:
14.00 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Cheatengine
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Çokİndir Oyunlar
PUBG Mobile PC
Bilgisayara Ücretsiz PUBG İndir - Oynama Emülatöru
Tavla
İnternetsiz Tavla Oyunu
GTA Kurtlar Vadisi
GTA Vice City Oyunu için Kurtlar Vadisi Modu
Volfied
Eski Bilgisayar Oyunları
PES 2013 Türkiye Ligi Yaması
Spor Toto Süper Lig 2017 2018 Yaması
Subway Surfers Pc
Bilgisayar için Koşu Oyunu
20 Adet Flash Oyun Paketi
Küçük Oyunlar Paketi Flash Oyunlar
Euro Truck Simulator 2
Tır ve Kamyon Sürme Oyunu

Oyun Hile Programı PC

Cheat Engine, program içerisinde bulunan oyunlar için bazı hileleri yapabilmenize izin veren ücretsiz bir uygulama.

Oyunların ayarları ile oynayarak farklı oyun hileleri yapabilirsiniz. Oyun oynamayı sevenlerin çok hoşuna gideceği açık kaynak kodlu bir oyun hile programı. Oyunlarda sıkça karşılaşılan sorunlara karşı altın veya para hilesi kullanabileceksiniz. Oyunlar üzerinde değişiklik yaparak hile yapmanıza izin veren bu başarılı uygulama ile artık oynadığınız oyunlarda sürekli aynı seviyede bulunmaktan kurtulabilrsiniz. Ücretsiz olarak indireceğiniz oyun hile programı ile birlikte her türlü oyun üzerinde değişiklikler yaparak oyunları daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Hile yapabileceğiniz oyunlar Cheat Engine veritabanında bulunan oyunlar üzerinde hile yapabilirsiniz. Bilgisayarınızın belleğine müdahale yaparak artık pek çok şeye oyunlarda sahip oluyorsunuz. Oynadığınız oyunları yavaşlatabilir, hızlandırabilir veya onları kolaylaştırabilir zorlaştırabiliriz. Zamana karşı yarışılan oyunlarda oyuncusuna çok büyük imkanlar sağlar. Bu programla oyunları kolaylaştırabilir, zorlaştırabilir veya yalnızca daha keyifli hale getirebilirsiniz.

İnternet Explorer, Firefox, Google Chrome gibi popüler tüm web tarayıcılarda Facebook üzerinden oynadığınız tüm oyunlar için Cheat Engine ile birlikte hile yapabilirsiniz. Zatan pek çok facebook kulalnısının 1 numaralı hile programı da budur. En iyi facebook oyun hile programı olarak bilinmektedir. Artık Facebook oyunlarından en popüleri olan facebook okey için hile yapabilirsiniz.

NOT: Bu program içerdiği reklam uygulamaları nedeniyle bazı antivirüs yazılımlarında uyarı verebilir. Kurulum sırasında karşınıza çıkabilecek reklam, ana sayfa değişikliği ve araç çubuğu (toolbar) yükleme isteklerine dikkat ediniz.

Son güncelleme: 21 Ekim 2019, Pazartesi

Cheat Engine, severek oynamakta olduğunuz oyunlar üzerinde hile yapmanız için değişik ayarlar yapmanıza izin veren oyun hile programı.

Cheat Engine indir
Cheat Engine indirme sayfasına ait görsel
Cheat Engine oyun, program indirme görseli