logo
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Cokindir ›› Güvenlik Programları ›› ComboFix - Zararlı Yazılım ve Virüs Temizleme Programı
ComboFix

ComboFix

Hemen İndir
Windows Tümü - 5.40 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 3.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
3.00 / 5 - 25 kullanıcı katıldı
Sürüm:
19.11.4.1
Boyut:
5.40 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Bleeping Computer
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Çokİndir Güvenlik Programları
AVG Antivirüs
Android ve PC İçin Virüs Koruma Programı
ESET Antivirus
Bilgisayar Ücretsiz Virüs Temizleme Programı
Rising Firewall
Ücretsiz Firewall Programı
USB Show
Flash Bellek Gizli Dosyaları Gösterme
Baidu Antivirus
Ücretsiz Virüs Programı
Avira PC Cleaner
Zararlı Yazılım Temizleme Programı
IObit Malware Fighter
Zararlı Yazılım Temizleme Programı

Zararlı Yazılım ve Virüs Temizleme Programı

ComboFix Windows 10 dahil tüm bilgisayarlarda kullanabilirsiniz.

Flash disklerden ya da internet üzerinden bilgisayarlarınıza sızıp sisteminizi esir alan virüsleri silebileceğiniz ücretsiz bir malware zararlılarını temizleme aracıdır. Virüs temizleme programlarından biri olan ComboFix'i ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirip kullanabilirsiniz. En yaygın ve güncel zararlıları büyük ölçüde silebilmenin yanı sıra, aynı zamanda, program tarafından otomatik olarak silinmeyen zararlıları kaldırmak için eğitimli rehberler tarafından kullanılan bir rapor görüntüler.

Bilgisayarınızın her noktasına erişim sağlayarak antivirüs yazılımlarının bulamadığı zaralıları tespit etmesi ve onları yok etmesiyle pek çok kullanıcı tarafından esir düşmüş bilgisayarlar için ilk kurtarma aracı ularak kullanılır. Antivirüs yazılımları tarafından tespit edilemeyen bilgisayarınıza bulaşmış olan virüs, trojan, rootkit, adware, spyware, malware gibi kötü amaçlı yazılımlarıda kolayca temizleyebilirsiniz. En yaygın ve güncel zararlıları büyük ölçüde silebilmenin yanı sıra, aynı zamanda, otomatik olarak silinmeyen zararlıları kaldırmak için eğitimli rehberler tarafından kullanılan bir rapor görüntüler.

CD'lerden veya USB belleklerden bilgisayarınıza bulaşmış olan Amvo.exe, Kavo.exe gibi virüs ve trojanları temizleyebilirsiniz. ComboFix'i indirdikten sonra çalıştırın. Karşınıza çıkan yönergelere Evet/Yes diyerek ilerleyin, hızlı bir taramadan sonra sonuçları C: sürücüsüne attığı log dosyasında size bildirecektir.

NOT: Eğer deneyimli bir kullanıcı değilseniz veya sisteminizde virüs yoksa ComboFix uygulamasını denememelisiniz çünkü program sisteminizin normal çalışmasında değişikliklere yol açabilir.

Son güncelleme: 07 Kasım 2019, Perşembe

ComboFix Windows 10 dahil tüm bilgisayarlarda bilinen zararlılara karşı tarayarak bulduğu bu zararlıları otomatik olarak temizlemeye çalışan bir uygulamadır.

ComboFix indir
ComboFix indirme sayfasına ait görsel
ComboFix oyun, program indirme görseli