logo
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Android platformunda; Microsoft Word, 1 milyar barajını aştı

Ana SayfaHaberlerDoğukan tarafından 15 Temmuz 2019, Pazartesi günü eklendi.
Çokİndir Teknoloji Android platformunda; Microsoft Word, 1 milyar barajını aştı
Android Microsoft Word, Google Play üzerinde 1 milyar indirme barajını aştı.
Android platformunda; Microsoft Word, 1 milyar barajını aştı

Microsoft'un kelime işlem programı Word, Android cihazlarda dünya genelinde toplam 1 milyar indirme sayısını ulaştı. Microsoft'un Word uygulaması, Android platformunda yeni bir rekor kırdı.

Metin oluşturma ve düzenleme uygulaması 1 milyardan fazla indirme sayısına ulaşan Word; haricinde diğer Microsoft Office uygulamaları ise 500 milyon indirme barajını aştı.

Word uygulaması dosyaları kolayca ve hızla oluşturmanızı, düzenlemenizi, görüntülemenizi ve paylaşmanızı sağlar. Ayrıca e-postalara eklenmiş Office belgelerini görüntüleyip düzenleyebilirsiniz. Word ile ofisinizi gittiğiniz yere götürebilirsiniz. Harika tasarımlı modern şablonları kullanarak projelerinize, ödevlerinize, mektuplarınıza, bloglarınıza, senaryolarınıza, notlarınıza, makalelerinize veya özgeçmişlerinize hızlı bir başlangıç yapın. Fikirlerinizi not alıp yazılı ifade etmek için belgelerinizde zengin biçimlendirme ve düzen seçeneklerini kullanın. Belge biçimi ve düzeni, tüm cihazlarda aynı harika görünümünü korur.

GEREKSİNİMLER
- İşletim sistemi sürümü: Android'in desteklenen sürümlerinden birini çalıştıran ve ARM tabanlı ya da Intel x86 işlemciye sahip olan cihazlar.
- 1 GB veya üzeri RAM

Şirketin Android platformunda yayınladığı Word uygulaması 1 milyar indirme sayısına ulaştı. Android mobil platformdaki asıl başarısı hiç şüphesiz Samsung ve diğer anlaşmalı şirketlerin cihazlarında Word uygulamasının kurulu olarak gelmesinde yer alıyor.

Microsoft Word Android

İlginizi Çekebilir