logo
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Herkesin bilmesi gereken faydalı YouTube kanalları

Ana SayfaHaberlerMuhammed tarafından 17 Eylül 2019, Salı günü eklendi.
Çokİndir Teknoloji Herkesin bilmesi gereken faydalı YouTube kanalları
Popüler video izleme ve bilgi kaynağı Youtube için faydalı 5 kanal.
Herkesin bilmesi gereken faydalı YouTube kanalları

Günde milyonlarca videonun yüklendiği çok büyük bir bilgi kaynağı olarakta değerlendirebileceğimiz video izleme platformu YouTube üzerindeki faydalı 5 kanalı sizler için bir araya getirmeye çalışıyoruz. Şimdi biz ne izleyeceğiz? diyerek çoğu zaman aval aval karşısına geçtiğimiz video izleme platformundan etkin bir şekilde ilmi olarak yararlanabileceğimiz 5 harika kanalı tanıtalım sizlere.

Pek çoğumuz Google arama motorunu unutarak aramaları dahi YouTube üzerinden yapmaya başladık. İşte bu platformda da Google'da olduğu gibi dandirik içeriklerle uğraşmak zorunda kaldığımız oluyor. Çoğu zaman ne yaptığımızı bilmeden zaman geçsin akşam olsun, akşam olsun torba dolsun gibi fuzuli içeriklerle boğuşup duruyoruz. İşte sizleri en azından geçen boş zamanı bile faydalı bir işle geçirmenizi sağlayacak en faydalı 5 YouTube kanalı listemizle başbaşa bırakıyorum.

1. Yakın Kampüs
Tasarım ve yazılım konusunda ücretsiz dersler veren Yakın Kampüs, yeni bir kariyerde ilk adımınız olmayı hedefliyor.

Yakın Kampüs YouTube kanalı


2. Murat Sen
Murat Sen aslında çok ilginç bir YouTube kanalı. Burada hayata dair her şeyin, her teknolojinin bilimsel yansımalarını görebilirsiniz. Sohbetleri, açıklama videoları ve şahane atölyesiyle, kesinlikle göz atmanız gereken bir kanal.

Murat Sen YouTube kanalı


3. Afgan Rasulov
YouTube sertifikalı bir uzman olan Afgan Rasulov, eğlenceli dersleri ile ön plana çıkıyor. Adobe yazılımları üzerinde detaylı ve bir o kadar eğlenceli ders veren bu kanalı takip etmek isteyebilirsiniz.

Afgan Rasulov YouTube kanalı


4. KhanAcademyTurkce
Kendini Dünyanın en büyük ücretsiz öğrenme platformu olarak tanımlayan Khan Academy Türkçe kanalı harika ve bilgi dolu videoları ile size güzel vakit geçirten bir kanal.

KhanAcademyTurkce YouTube kanalı


5. Psikoloji TV
Psikoloji TV Klinik Psikolog Beyhan Budak videolarından oluşuyor. Psikoloji TV'de mümkün olduğunca sık bir şekilde hayata, ilişkilere ve psikolojiye dair videolar paylaşılıyor.

Psikoloji TV YouTube kanalı

Youtube indir
Video İzleme Platformu
İlginizi Çekebilir