logo
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Kadınların En Çok Kullandığı Uygulamalar

Ana SayfaHaberlerEylül tarafından 16 Eylül 2019, Pazartesi günü eklendi.
Çokİndir Teknoloji Kadınların En Çok Kullandığı Uygulamalar
Kadınlar için Android uygulamaları. Kadınların en çok kullandığı mobil uygulamalar.
Kadınların En Çok Kullandığı Uygulamalar

Akıllı telefonun hayatımıza girmesi ile insanları yaşam şekillerinde gözle görülür büyük değişikler kuşkusuz meydana geldiği doğrudur. Akıllı telefon ve tablet sahibi olan erkekler ile kadınların vazgeçilmez bir parçası haline gelen mobil uygulamalardan, kadınların en çok kullandıkları uygulamaları merak edenler için özel olarak bir haber hazırlamak istedik.

Özellikle sosyal medya temelli bir çok uygulama akıllı cihazların hemen hemen hepsinde yerini almıştır. Sosyal medya hiç kuşkusuz kadınların da ilgisini çeken ve vazgeçilmez olan uygulama listesinin başında yer alıyor. Bu uygulamalar içerisinde WhatsApp, Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat, Swarm vb. uygulamalar ipi göğüslüyor. Kadınların en çok kullandığı uygulamaların başında açık ara WhatsApp bulunuyor. Diğer uygulamaları aşağıdaki listemizde görebilirsiniz.

Kadınların ihtiyaçları doğrultusunda hazırladığımız listede; moda, alış-veriş, güzellik, selfie, özel takvimler, sağlıklı yaşam, spor ve güvenlik gibi konularla ilgili en başarılı uygulamaları bulabilirsiniz.

Kadınların En Çok Kullandıkları Mobil Uygulamalar
- WhatsApp Messenger
- Instagram
- Rüya Tabirleri
- Kaave Falı
- Pepapp
- Nefis Yemek Tarifleri
- Bi Taksi
- VSCO
- Morhipo
- Okey

İlginizi Çekebilir