logo
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Piemonte Calcio FIFA 20'de Juventus'un İsmi Olacak

Ana SayfaHaberlerDoğukan tarafından 17 Temmuz 2019, Çarşamba günü eklendi.
Çokİndir Teknoloji Piemonte Calcio FIFA 20'de Juventus'un İsmi Olacak
FIFA'ya şok! Juventus Konami ile anlaştı. FIFA 20'DE JUVENTUS YOK! piemonte calcio ne demek
Piemonte Calcio FIFA 20'de Juventus'un İsmi Olacak

FIFA 2020'de Juventus'un İsmi "Piemonte Calcio" olacak. Geçtiğimiz günlerde KONAMI ile Juventus FC'nin partnerlik anlaşması duyurulmuştu. EA Sports, neredeyse yıllardan sonra takım lisansı konusunda rakibinden ilk golünü yedi.

EA Sports tarafından yapılan açıklama ile Juventus‘un FIFA 20‘deki akıbeti belli oldu. FIFA 20‘de Juventus yer almayacak! Fakat Juventus yerine FIFA 20‘de Piemonte Calcio adlı bir takım yer alacak. Piemonte Calcio‘nun kendi logosu ve renkleri olacak. Bu ortaklık sayesinde Juventus takım ismi, logosu, oyuncuları, formaları ve stadyumu Allianz Stadium eFootball PES 2020 ve gelecek oyunlarda tamamen lisanslı olarak yer alacak. Ayrıca Boşnak orta saha oyuncusu Miralem Pjanic resmi eFootball PES elçisi olarak Juventus ile Konami'nin düzenleyeceği birçok aktiviteye katılacak.

Piemonte Calcio ne demek?

İsmim şuan bilinen bir anlamı bulunmuyor. Sadece juventus'un fifa20'de alacağı isim diyebiliriz.

Oyunda Juventus'a dair oyuncuların gerçek isimleri ve yüzlerine dair her şey lisanslı olacak. KONAMI sadece takım isminin kendisine özel olabilmesini sağlasa da diğer alanlarda rakibinin sahip olduğu lisanslarını elinden almayı başaramamış.

PES 2020 PlayStation 4, Xbox One ve PC için 10 Eylül'de çıkacak. Demo sürümü 30 Temmuz'da yayınlanacak.

İlginizi Çekebilir