logo
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Çekiliş Programı indiriliyor

İndirme Adresi yeni sekmede açıldı...   Açılmadıysa tıklayın. (Windows Tümü)

Tusunami Çekiliş Programı ücretsiz olarak kullanıma sunulan kura çekme programıdır.

Tusunami Çekiliş Programı ile sayıya göre veya isme göre çekilişler yapabilirsiniz. Bu yaptığınız çekilişlerde yedek ve asil kayıtları hızlıca ayırabilir, isterseniz bir kişiyi birden fazla ekleyip hakkını da artırabilirsiniz. Çekiliş Programında çekilişlerinizi yaptıktan sonra hem listeleri hem de çekiliş sonuçlarını tek tıklama ile kayıt altına alabilirsiniz. Ayrıca çekiliş sonuçlarında detaylı tarih bilgileri, katılımcılar ve kazananlar ayrı ayrı sıralanır. Bu kayıtları geri yükleyip aynı çekilişi hızlıca tekrar tekrar yapabilirsiniz.

Toplu Kayıt
Toplu kayıt yapabilme özelliği ile tek tek kayıtları girmek yerine herhangi bir yerden kopyaladığınız katılımcıları sadece yapıştır diyerek yazılıma ekleyebilirsiniz.

- Tusunami Çekiliş Programı sayesinde her türden çekiliş yapabilirsiniz.

- Sınıfınızda arkadaşlarınızın ismini yazarak eğlenebilirsiniz. - Yılbaşında toplu bir çekiliş düzenleyebilirsiniz - Forum sitenizde kazanana ödül verebilirsiniz Online oyunlarda kazanana ödül verebilirsiniz - Öğretmenseniz sözlü için çekiliş yapma derdiniz kalmaz - Oyunlar'da birliğiniz (loncanız klanınız)'in üyeleri arasında bir turnuva düzenleyebilirsiniz - Bir şeyler dağıtmak istiyorsanız kullanabilirsiniz - Yani Tusunami Çekiliş Programı ile hiç bir haksızlık olmadan her türlü çekilişinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.