logo
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Popcorn Time indiriliyor

İndirme Adresi yeni sekmede açıldı...   Açılmadıysa tıklayın. (Windows 7 ve üzeri)

Popcorn Time ile P2P bağlantı sayesinde dilediğiniz film, dizileri Torrent üzerinden online izleyebilirsiniz. Program arayüzünde popüler ve türlere göre film ve dizi listelenmekte.

Film ve TV izlemek için tamamen yeni bir yol olan bu uygulamayı her cihazda kullanabilirsiniz.

Mobil veya PC cihazınızdan dizileri ve filmleri anında izleyebilirsiniz. Dizileri ve filmleri anında izle, tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu online film ve dizi izleme uygulaması ile indirmeden film izleyebilirsiniz. 1080p ve 720p gibi kaliteli çözünürlüklerde filmlerin var olduğu uygulama altyazı desteği sayesinde en güncel film ve dizileri takip edebilirsiniz.

P2P bağlantı aracılığıyla Torrent bağlantısı aracılığıyla film, dizi ve anime videolarını sanki online video sitelerinde izler gibi gerçek zamanlı olarak izleyebilirsiniz.

Türkçe dil seçeneğine sahip olan uygulama kısa süre içerisinde en çok indirilen uygulamalar arasında kendine yer bulmaya aday. Film yükleme veya indirme gibi bir işlem gerçekleştirmeden en popüler içerikleri bir arama sayesinde stream aracılığıyla izleyebilirsiniz.

Popcorn Time, Android ve PC kullanıcıları için yep yeni bir indirmeden film izleme uygulamasıdır.