logo
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Cokindir ›› Masaüstü Programları ›› IrfanView - Resim Kesme, Boyutlandırma ve Düzenleme Programı
IrfanView

IrfanView

Hemen İndir
Windows Tümü - 2.40 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 3.55/5
  • 3
  • 4
  • 5
3.55 / 5 - 11 kullanıcı katıldı
Sürüm:
4.53
Boyut:
2.40 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Irfan Skiljan
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Çokİndir Masaüstü Programları
Fatih Kalem
Akıllı Tahta Programı
Antropi Teach
Fatih Projesi Akıllı Tahta Programı
Sanal Klavye Programı
Türkçe Sanal Klavye Programı
Yasin Suresi
Yasin-i Şerif indir
Picture Manager
Microsoft Office Picture Manager
Readon TV
Televizyon İzleme Programı

Resim Kesme, Boyutlandırma ve Düzenleme Programı

IrfanView, bilgisayarlarda en çok tercih edilen resim ve fotoğraf görüntüleme ve açma programıdır. En iyi ücretsiz resim görüntüleme programları arasında olan irfanview ile birlikte tüm görüntü dosyalarınızı kolayca kontrol altına alabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz program, basit ve kullanışlı bir resim gösterici yazılımında olması gerekenlerin hepsine sahiptir. Ses, video ve resim dosyalarını görüntüleyebilirsiniz.100'e yakın resim formatı desteğine sahip olan program ile resim kesme, boyutlandırma ve düzenleme işlemlerini yapabilirsiniz. Birçok resim ve fotoğraf formatı arasında toplu dönüşüm özelliği sayesinde işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Bütün resim formatlarınını destekleyen program ile resimlerinize çerçeve ekleyebilir, slayt olarak görüntüleyebilir, duvar kağıdı yapabilirsiniz. Küçük resim, önizleme görüntüleme, slideshow, resim düzenleme destekleri ile başka bir resim programına ihtiyaç duymayacaksınız.Bir resim ve grafik düzenleyicisinin yaptığı bütün işleri bu program sayesinde yapabilirsiniz.

IrfanView'in Desteklediği Dosya Formatları: JPG, GIF, BMP, TIF, PNG, LWF, PCX, TGA, PCD, RAS, RLE, DIB, ICO, CUR, ANI, WMF, EMF, PPM, PGM, PBM, IFF, PSD, CPT, CLP, EPS, CAM, G3, WAV, MID, RMI, AIF, MP3, WMA.

Bilgisayarınızda sahip olduğunuz görüntü dosyaları üzerinde slideshow, resim düzenleme gibi işlemleri yapabileceğiniz irfanView sayesinde başka bir programa ihtiyaç duymayacaksınız.

Son güncelleme: 16 Mayıs 2019, Perşembe

Irfanview, bilgisayarınızda bulunan resimleri görüntülemek için kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz programlardan bir tanesidir.

IrfanView indir
IrfanView indirme sayfasına ait görsel
IrfanView oyun, program indirme görseli